Başlıksız Yazılar – 28

Agaçları izliyorum, düşen sayısız damlayı. Eriyip giden karı görüyorum kuruyup giden ıslakları, eksiliyorum. Aslında bende çok ıslanıyorum, haddinden fazla ıslak kalıyorum boğulmam biliyorum ama kuru kalıp dökülmek istemiyorum.
Çok yalan duyuyorum ama kulaklarım işitmiyor, kendime fısıldıyorum. Hiç kurumayan bir damla düşecek saçlarıma, ıslatacak zerre kurumayacak diyorum, inanıyorum. Yalan söylüyorum, avunuyorum. Ben hep en dogruyum diyorum hep yanlışlara kanıyorum. Affet, bazen tanrıya bile inanmıyorum; Günahkarım. Degil seni, bastığın toprağı haketmiyorum. Binalar, betonlar benim gerçegim farkındayım. Hep yapmacık, elden geçmiş şeyleri seviyorum. Çünkü kendimi yontmakmak yoruluyorum, ben biraz daha dökülüyorum.
Ruhumu hissetmiyorum sadece bedenimi yönetebiliyorum. Uykuların derin ben orada kayboluyorum.
Hiç bilmezsin, bilmeyeceksin ben bugün var mıyım yoksa yarın mı yok olacağım, hissettirmeden bitecegim hep eksilip dökülecegim. Belki çürüyen ruhum ölecektir bilmiyorum, ben bu bedenden kaçmak istiyorum. Sana gelemem, ben hiç var olmamış gibi bitmek istiyorum; Hala hiç kimse hissetmiyor hatta ben bile kendimi kandırıyorum aslında zerre zerre dökülüyorum; Sen sen diye bitiyorum..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s